Blog o ubezpieczeniachNie kupuj taniego ubezpieczenia AC2018-09-10

Jeśli właśnie kupiłeś samochód, albo jesteś właścicielem od dawna i chcesz poszerzyć swoją wiedzę o ubezpieczeniach AC, zapraszam do lektury. Jaki jest tak naprawdę zakres polisy AC? Na co zwrócić uwagę przy jego kupnie? Które ubezpieczenie AC wybrać? Na te pytania odpowiedzi znajdziesz w artykule.

Przeczytaj więcej

Ubezpieczenia Direct: Aviva, Link4, AXA2018-09-04

Ubezpieczenia samochodu direct słyną z rosnącego zainteresowania wśród polskich kierowców. Ubezpieczenia auta direct pojawiły się na naszym rynku w 2003 roku i zaoferowała je firma Link 4.

Przeczytaj więcej

Dobre i tanie polisy komunikacyjne2018-08-18

Zapewnienie bezpieczeństwa swoich bliskich jest jednym z ważnych obowiązków każdego człowieka. Z bezpieczeństwem oraz standardem naszego życia powiązane jest również bezpieczeństwo naszego dobytku, jak na przykład ubezpieczenie komunikacyjne.

Przeczytaj więcej

Najtańsze OC na rynku2018-08-01

Ubezpieczenie samochodu jest zadaniem każdego właściciela samochodu. Czy ta coroczna odpowiedzialność musi być związany z utratą nerwów, znaczną utratą pieniędzy oraz odczuciem, że znowu zostaliśmy wystrychnięci przez ubezpieczyciela? Czy może istnieje odpowiedni sposób na znalezienie dobrego i zarazem najtańszego ubezpieczenia samochodu?

Przeczytaj więcej
Nowsze posty Strona: 1 z 3