Najtańsze OC i AC od Proama

Proama w 2012 roku zaoferuje nam tanie OC i AC


Analitycy rynku ubezpieczeń cieszą się, że z początkiem 2012 roku na rynek wchodzi nowe towarzystwo ubezpieczeniowe - Groupama. Już pod marką handlową Proama zapowiada ona walkę konkurencyjną z innymi oferentami tanich ubezpieczeń komunikacyjnych OC i AC. Czy francuska Proama zagrozi dzisiejszym liderom tanich OC - Liberty Direct, Link4, Axa Direct, MTU czy mBank z mDirect? Czy Proama faktycznie będzie miała najtańsze OC i AC?


W naszej opinii Proama dla wielu kierowców będzie miała dobrą ofertę polis OC i AC. Z dużym prawdopodobieństwem będzie też najtańsza dla wielu ubezpieczających w porównaniu w naszym kalkulatorze OC, AC i NW, do którego Proama ma wejść. Dlatego doradzamy Klientom w 2012 roku sprawdzenie cen polis samochodowych w Proamie. porównywarki ubezpieczeń ubea.pl.


OC i AC w Proamie zapowiada się tanie, dlatego mamy nadzieję, że druga fala kryzysu, coroczne podwyżki cen polis oraz wzrosty składek ubepzieczeń OC spowodowane orzecznictwem sądowym w sprawie aut zastępczych, nie będą bardzo bolesne dla kierowców. Pamiętajcie by przed kupnem obowiązkowych i dobrowolnych polis wiedzieć jaką ofertę ubezpieczenia OC AC Proama nam przygotowała.


Jak tylko dotrzemy do pierwszych porównań ubezpieczeń Proamy damy Wam znać.


Jak kupić tanie OC samochodu? Sprawdź nasz kalkulator OC - sposób na tanie OC.