Najtańsze OC AC kalkulator

Rzetelny kalkulator najtańszego OC

Wielu ludzi wciąż nie zdaje sobie sprawy z istnienia narzędzia, jakim jest kalkulator OC online. Przez to nadal większość kierowców przepłaca za ubezpieczenie samochodu, nie mając dostępu do porównania ofert na szeroką skalę. W przeprowadzonych przez IPSOS badaniach, na zlecenie Link4, wykazano że polscy kierowcy, dzięki porównaniu ubezpieczeń, mogą zaoszczędzić na polisie średnio 420 zł!


Zastanawiając się, jak tego dokonać, popadamy w rezygnację, z uwagi na perspektywę dowiadywania się o cenę w każdej placówce ubezpieczyciela. Wcale jednak nie musimy tracić całego dnia, żeby dowiedzieć się jaką ofertę ubezpieczenia OC przedstawią nam największe towarzystwa ubezpieczeniowe w Polsce. Do tego właśnie ma posłużyć nam kalkulator najtańszego OC! Najlepszym kalkulatorem OC na polskim rynku jest ipolisa.pl, która przelicza składki za ubezpieczenie samochodu aż 16 towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie OC, AC oraz NNW.Jak porównać oferty w kalkulatorze najtańszego OC? Wystarczy przejść przez formularz składający się z trzech kroków, podając wyłącznie prawdziwe dane, gdyż od tego zależy wiarygodne porównanie ofert. Po wypełnieniu formularza ukaże nam się tabela wynikowa, w której będą posortowane proponowane składki za tanie OC od najniższej do najwyższej. W serwisie ipolisa.pl można zamówić wybrane ubezpieczenie przez internet i cieszyć się najtańszym ubezpieczeniem samochodu na rynku.


Jak długo trwa porównanie składek w kalkulatorze OC? Na wizyty w kilku towarzystwach ubezpieczeniowych musielibyśmy przeznaczyć cały dzień. Porównanie składek w kalkulatorze najtańszego OC trwa ok. 10-15 minut i daje nam pogląd na kilkanaście ofert największych na rynku ubezpieczycieli. Dlaczego więc nie skorzystać z tego narzędzia i zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na polisie OC? Zwłaszcza, że używanie kalkulatora nie wymaga żadnych opłat, ani rejestracji? Na dzień dzisiejszy nie ma lepszego sposobu na kupno najtańszego OC na rynku.


Warto zwrócić uwagę na fakt, że w 2012 roku pojawiła się Groupama z marką Proama. Świetnie ubezpieczenia Proama opisuje porównywarka posiadająca na swojej stronie rzetelny kalkulator liczący najtańsze OC samochodu.


Jak kupić tanie OC samochodu? Sprawdź nasz kalkulator najtańszego OC - sposób na tanie OC.